Güncel

Yanar Dönemin Popüler Şarkıları Arasına Girecek

Yanar Dönemin Popüler Şarkıları Arasına Girecek

Uğur Özçelik Türk müziğinin genç ve yetenekli sanatçılarından biri. Yeni parçası Yanar ile beraber tekrardan gündemde. Kendisi yeni single çalışmalarıyla adından söz ettirmesinin yanı sıra günden güne daha büyük kitlelere ulaşıyor. Genç şarkıcı, Yanar ile daha iyi noktalara ulaşacağının sinyalini de veriyor. Hayranları ve sevenleri yeni parçadan oldukça umutlu. Çıkışı için büyük bir hevesle beklenen şarkının birçok kişinin müzik listesinde yer alacağı konuşuluyor. Şarkının büyük bir ilgi çekmesi, sevenlerinin unutulmazları arasında yer almasıyla kaçınılmaz. Bu yüzden oldukça büyük bir ilgiyle çekiyor. Birçok kişinin aklında soru işaretleri ve merak varken, yeteneği ve mest eden sesiyle bilinen Uğur Özçelik farkını ortaya koyacağa benziyor.

Yeni şarkısıyla ilgili kendisine de birkaç soru sorulduğunda oldukça olumlu geri dönüşlerde bulunuyor. Uğur Özçelik Yanar ile beraber daha da başarılı olacaklarını düşündüğünü belli ediyor. Şarkının birçok kişinin ezberleyeceği, toplu alanlarda tekrar tekrar dinleyeceği de olması gerekenlerden biri. Uğur Özçelik de bu konuda bizimle aynı fikirde. Parçanın içine sindiğini ve güzel sonuçlar almayı beklediklerini söylüyor. Müzik listelerini sallamak için gelen şarkınınsa çalışmaları sonlandı. Yanar’ın çekimleri, 22 kişilik bir ekiple, 2 farklı şehirde, 3 günde çekildi. Çıkışı için de mart aynının sonları işaret ediliyor. Artık Uğur Özçelik sevenlerinin hepsi mart ayının sonunda, şarkıyı ilk kez dinlemeyi bekliyorlar.

Uğur Özçelik’in Yeni Parçası Yanar Ses Getirecek

Sözü ve müziği Uğur Özçelik’e ait olan Yanar için dönemin en özel parçalarından biri olacağı iddia ediliyor. Diğer parçalardan farklı olacağı da konuşulanlar arasında. Şarkının oldukça ilgi çekici olmasının yanı sıra birçok kişide farklı anlamlar barındıracağı da bilinenler arasında. Uğur Özçelik de bu konuda oldukça hevesli. Kendisi Yanar’ın sevilen ve yıllarca mırıldanılan parçalardan biri olmasını diliyor. Hemen herkesin sığınacağı bir şarkı vardır. Yanar da şimdiden bu parçalardan biri olacağını belli ediyor. Çünkü Uğur Özçelik eğitimini ve gelişimini bu alanda sürdüren bir isim. Kendisi 1990 yılında İstanbul Kadıköy’de doğmasının ardından zorunlu eğitimi en iyi şekilde tamamlıyor. Lise eğitiminin ardından kendini yetenekli olduğu alanda geliştirmeyi seçiyor. Bu yüzden de İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Türk müziği eğitimi alıyor. Yeteneğini geliştirmeye ve daha başarılı adımlarla, sanatçı isminin hakkını vermeyi istiyor. Bu yüzden de birçok ünlü ismin back vokalliğini üstlenen Uğur Özçelik’in yeni parçası Yanar için beklenti oldukça yüksek.

Yanar’ın Yayınlanmasına Çok Az Kaldı

Çıkışı için mart sonuna odaklanan Yanar, yayınlanmasının ardından birçok kişinin ezberleyeceği şarkılardan biri olacak. Temel sahne eğitimleri, ses eğitimi alan, kendi signle çalışmalarıyla sanat camiasında övgüyle bahsedilen Uğur Özçelik sesinin özgünlüğüyle de ilgi çekiyor. Yorumcu ve üretken oluşu da kendi alanında en büyük avantajlardan biri. Bir sanatçıda olması gereken çoğu özelliğe sahip olması da başarısının sırrı. Kendisine de bu konuda birkaç soru sorulduğunda, “Yetenek bir yere kadar. Önemli olan yeteneği en iyi şekilde şekillendirmek. Bizler de bu yüzden var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Biliyorsunuz, yeni çalışmamız Yanar için de geri sayım başladı. Herkesin seveceği, ilgi çekici bir parça hazırlamamızın yanı sıra tüm bu nedenlerden ötürü çok da mutluyuz.”

Uğur Özçelik Kimdir?

Uğur Özçelik, İstanbul Kadıköy’de 5 Kasım 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Eğitimini yetenekli ve ilgili olduğu alanda almak isteyen sanatçı en çok siyah rengi sevmektedir ve burcu akreptir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk müziği bölümünde eğitim görmüş, kendini geliştirmiştir. Ayrıca en çok siyah rengi seven Uğur Özçelik, İstanbul Drama Sanat Akademisi ve Akademi 35,5 bünyesinde de kaliteli eğitim almıştır. Vahide Perçin, Alya Algan ve Altan Gördüm ile ses, nefes, şan, doğaçlama ve kamera önü eğitimleri almıştır. Sürekli olarak kendini geliştirmeye odaklı olan sanatçı, kariyerinde de başarılı adımlarla ilerlemektedir. Birçok ünlü ismin back vokalliğini yapmasının yanı sıra şimdilerde kendi single çalışmalarıyla anılmaktadır. Sadece müzik alanında değil hemen her açıdan kendini geliştirmeye odaklı olan sanatçı, su sporlarına da ilgilidir. Tarzıyla ve duruşuyla bir sanatçıda olması gereken özelliklere sahip olduğunu da göstermektedir.

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCDZejAvbij7_DEa3qu8W_8Q

Spotify: https://open.spotify.com/artist/6gG8T6hTYHzbEqUhA8sQvy

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu