Güncel

Attack on Titan Anime Serini İzlenir mi

Gabi, gösterinin savaşın maliyeti ve devam eden şiddet döngülerinde en çok acı çekenlerin çocuklar olduğu konusundaki nihai mesajını ilettiği gemidir. Bu sezon bu temaları ikiye katlıyor ve bazen çok fazla yüz yüze gelseler bile, seyircinin bunu tam olarak anladığından emin olmak gerekli olabilir. https://animasyonfilmleri.com, nihayetinde yetişkinlerin eski çatışmalara nasıl tutunup takıntılı olduklarını ve nefreti çocuklara aktarmaya devam etmeleriyle ilgilidir.

Eren Yeager’in trajedisini yaratan da budur. Dünya nüfusunun %99’unu öldürme kararına katılıp katılmadığınızın bir önemi yok, çünkü sezon planının basitçe yürümeyeceğini açıkça ortaya koyuyor. Kiyomi Azumabito’nun bir noktada Floch’a açıkladığı gibi, Titanların ne kadar yıkım getirdiği önemli değil, hayatta kalan bazı insanlar olacak ve Eren’in dünyayı öldürdüğünü, nefret ve şiddet döngüsünü sürdürdüğünü kesinlikle unutmayacaklar. Eren’in hikayesini benzersiz ve özel kılan da bu; özünde, kazanılamaz bir duruma atılmış ve kendisine mutlak güç verilmiş, ancak barışçıl bir çözüm için hiçbir umudu olmayan öfkeli bir çocuk.

Attack on Titan her zaman korku görüntüleri olan karanlık bir gösteri olmuştur, ancak bu sezon şimdiye kadarki en kasvetli sezon. Devasa Titanların buharından vücutlarını kelimenin tam anlamıyla soyan denizcilerden, https://animasyonfilmleri.com/dizi/attack-on-titan-izle/ Yeageristleri katleden ve kanlarında yıkanan Mikasa’ya, annelerinin cesedini yiyen çocuklara, bu sezon Gürleyen’in dehşetini kabus yaratan hayata getirdi. yakında hiçbir zaman unutamayacaksın.

Sezonun ilk bölümünün animasyon bölümünde biraz tökezlemesinden sonra Studio MAPPA, Bölüm 2’deki her bölümde kinetik ve heyecan verici aksiyon sunuyor. heyecan verici ve son derece ürkütücü olması gerektiğinde, özellikle Kohta Yamamoto ve Hiroyuki Sawano’nun opera müziği eşliğinde.

Attack on Titan The Final Season Part 2, birkaç tuhaf tempolu bölümden muzdarip ve bunun gerçek son olmadığı gerçeği, finalinin etkisinden uzaklaşıyor. Yine de, sezon finalinin son sahnesi geldiğinde ve Titanların Marley’i yok ettiğini gördüğümüzde, Eren’in tüm yollardan Sezon 1’de hepsini yok etmek istemekle ilgili konuşmasını duyduğumuzda, Eren’in hikayesini tam bir çember haline getiriyor. Kazanan yok, mutlu son umudu yok ama bu sezon Attack on Titan’ı modern çağı tanımlayan bir anime olarak yeniden doğruluyor; çarpıcı aksiyon, nüanslı karakterler, duygu yüklü bir hikayeyle dolup taşıyor, ve kurgudaki en iyi karakter yaylarından biri.

Attack on Titan, kasvetli, ürkütücü görüntüler, Attack on Titan izle şimdiye kadarki tüm hikayeyi yeniden bağlamlaştıran yıkıcı duygusal ifşaatlar, tüm gösterideki en iyi aksiyon sahnelerinden bazıları ve tüm animelerdeki en iyi karakter kavislerinden biriyle şimdiye kadarki en karanlık bölümüne ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu